Новини школи

Мама - людина, яка дала нам життя

Мама - людина, яка дала нам життя, людина, якій ми завдячуємо нашими вміннями, знаннями, вихованням, рисами характеру та багато іншим. Свято з Днем матері Україна та весь світ щорічно відзначають у другу неділю травня. Тож любі матусі ,прийміть щирі вітання від учнів нашої гімназії.

12:43 15.05.2024

У нашій Сколобівській гімназії проходить Тиждень безпеки дорожнього руху.

У нашій Сколобівській гімназії проходить Тиждень безпеки дорожнього руху. У рамках цього тижня з 1 - 3 класами проведено практичне заняття та бесіду ,,Знай і виконуй правила дорожнього руху ".

12:38 15.05.2024

Тиждень безпеки дорожнього руху.

Тиждень безпеки дорожнього руху. У рамках цього тижня з учнями 4-го класу проведено бесіду "Безпечний рух - твій вірний друг" та тематичну вікторину.

12:36 15.05.2024

День примирення та пам'яті

8 травня, в День примирення та пам'яті, Україна вшановує пам'ять кожного, хто боровся з нацизмом, та всіх жертв Другої світової війни.

13:52 09.05.2024