Про запровадження роботи в дистан-ційному режимі на період карантину

СКОЛОБІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ

12016, Житомирська обл., Пулинський район, с. Сколобів, вул. О.Чернявського, 1

Телефон   (04131)   64-2-40  scolobiv@ukr.net Ідентифікаційний код   22056685

19.03.2020р                                                                                                        №12

Про запровадження роботи в дистан-ційному режимі на період карантину

Підпис: Про запровадження роботи в дистан-ційному режимі на період карантину

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки від 11.03.2020 № 1/9-154 «Про запровадження карантину для усіх типів закладів освіти: закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої, післядипломної освіти незалежно від форм власності і сфери управління», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 11.03.2020 року № 183 «Про призупинення освітнього процесу в закладах  дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої, та обласному інституті післядипломної педагогічної освіти», наказів управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації від 11.03.2020 року  № 84 «Про запровадження карантину для усіх типів закладів освіти» та від 12.01.2020 р. № 85 «Про тимчасове призупинення освітнього процесу в закладах освіти всіх форм власності», розпорядження голови Пулинської селищної ради від 11.03.2020 року № 21/04-01 «Про запровадження карантину для усіх типів закладів освіти Пулинської селищної ради» та наказу по відділу освіти Пулинської селищної ради від 11.03.2020 р. №  36/о «Про запровадження карантину для усіх типів закладів освіти» та з  метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19, рішення комісії рішення штабу Цивільного захисту Сколобівської ЗОШ І-ІІ ст ( від 19.03.2020 р. протокол № 1)

НАКАЗУЮ:

1. Запровадити з 19.03.2020 по 03.04.2020 роботу в  дистанційному режимі на дому педагогічним працівникам Сколобівської ЗОШ І-ІІ ст

2. Педагогічним працівникам:

2.1. розробити та подати графіки відпрацювання робочого часу згідно додатку 1.

2.2. упродовж робочого часу, визначеного правилами внутрішнього трудового розпорядку, працівники зобов’язані:

• виконувати обов’язки, передбачені трудовим договором;
  • керувати дистанційним навчанням учнів (перевіряти домашні завдання через електронну пошту, надсилати тести для перевірки знань учнів, тощо);
  • викладати матеріал під час скайп-конференцій ( за можливістю);
  • відповідати на дзвінки адміністрації Сколобівської ЗОШ І-ІІ ст
  • перевіряти електронну пошту та оперативно відповідати на листи.

3. Тичині А.Ю. - заступнику директора Сколобівської ЗОШ І-ІІ ст

3.1.контролювати  дотримування працівниками вимог пункту 2 цього наказу;

3.2.якщо працівник без поважної причини порушить  вимоги, подавати доповідну записку директору, в якій ініціювати скасування режиму дистанційної роботи на дому;

3.3.після подання доповідної записки та отримання наказу про припинення дії даного наказу інформувати працівника про повернення на робоче місце з наступного робочого дня.

4. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор школи                        Дереза Т.П.

Аркуш ознайомлення працівників
з наказом «Про запровадження дистанційної роботи на період карантину» від 19.03.2020 року

Прізвище, ініціали

Назва посади