Новини школи

Дата: від до Скинути

В Україні 20 лютого у День Героїв Небесної сотні відбудуться заходи для вшанування загиблих учасників Революції гідності. Цього дня у Києві і в багатьох регіонах України проходитимуть поминальні акції.

14:37 20.02.2020

Урок мужності

14 лютого в Сколобівській  ЗОШ І-ІІ ступенів пройшов  урок  мужності, присвячений  випускнику школи, воїну АТО - Олександру Івановичу Чернявському, який трагічно загинув 15 лютого 2015 року під Дебальцево (Донецька обл.). Цей захід у стінах  школи став уже традиційним і проводиться п’ятий рік поспіль. На урок було запрошено друзів Олександра, рідних, односельчан.

14:37 14.02.2020