День рідної мови

Дата: 21.02.2022 15:50

ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

Традиційно 21 лютого, з нагоди Міжнародного дня рідної мови, у Сколобівській ЗОШ  була проведена низка заходів, щоб ще раз долучитися вустами і серцем до материнської мови, найкращої, найсвятішої, найріднішої. «У царстві рідної мови» під такою назвою у школі  проведено мовознавчу гру - квест з учнями старших класів. .Змагалися чотири  команди «Мальви», «Маки», «Соняхи» і «Волошки». Відгадували загадки, перекладали слова українською мовою, змагалися в фразеологічних  перегонах та в лабіринті народної мудрості. Учні 1-4 класів створили тематичні стінгазети, які були об’єднані темою: «Звучи, рідна мово!». Учні творчо підійшли до виконання завдання. З учнями та вчителями  проведено вікторину під девізом «Слово наше рідне». Подарунком для всіх  стала пісня «Батьківська мова» у виконанні Базилюк Карини. Учні  декламували вірші, пробуджуючи у слухачів патріотичні мотиви: виховувати любов до рідної мови, рідного краю, його традицій, почуття поваги до всього свого, українського, бажання розмовляти рідною мовою.  Шануймо рідне слово в собі і себе в слові! Адже ми – українці!

21 лютого – Міжнародний День рідної мови | Консульство України в Бресті