"Міс Осінь - 2021"

Дата: 21.10.2021 13:22
Кількість переглядів: 120

Осінь – це надзвичайна, чарівна і казкова пора року. ????????Та окрім краси вона приносить нам щедрий врожай та дарунки від природи. Ця пора року завжди була особливою для українців, сповнена різними традиціями та святами. Тому з 13 по 17 вересня у нашій школі проходив Тиждень

«Краса осінніх подарунків», в рамках якого були проведені різноманітні заходи, такі як: гра "Зберемо урожай" для учнів 1-4 кл, конкурс малюнків "Осінь - чарівниця", конкурси на кращих знавців прикмет, приказок про осінь, відбувся творчий батл знавців осінньої поезії.

Закінчився Тиждень загальношкільним святом "Міс Осінь - 2021". В конкурсі брали участь найталановитіші, найчарівніші і звичайно ж, найкрасивіші дівчата нашої школи. Всі учасниці конкурсу, без винятку, гідні були цього звання, але серед прекрасних дівчат потрібно було обрати одну найпрекраснішу "Міс Осінь - 2021".

Титул "Міс Осінь - 2021" здобула учениця 6кл - Омельченко Таїсія.

Звання "Віце - міс осінь" отримала учениця 8кл - Омельченко Оксана.

Міс фантазія - Шевченко Надія

Міс елегантність - Євтюшкіна Катріна

Міс добре серце - Шевченко Валентина

Міс пластичність - Кравець Софія

Міс неповторність - Мельник Катерина

Міс артистизм - Євтюшкіна Софія

Хай осінь радість принесе усім!???? ????

Не буде місця для печалі!????