Вшановуємо пам’ять випускника школи Олександра Івановича Чернявського

Дата: 15.02.2022 12:01
Кількість переглядів: 27

Сьогодні 15 лютого 2022 року минає 7 років з моменту, коли життя  Олександра Івановича Чернявського, випускника Сколобівської ЗОШ І-ІІ ступенів, старшого сержанта, механіка-водія машини РХБЗ, 144-й окремого батальйону РХБ захисту, 30-тої механізованої бригади ЗСУ обірвалося  від ворожих обстрілів під час супроводу колони, яка рухалася польовою дорогою з смт Луганське до Дебальцевого, потрапивши у засідку терористів поблизу Нижнього Лозового в зоні проведення АТО (нині ООС).

У цей день ми згадуємо Олександра. Вшановуємо пам’ять про його хвилиною мовчання і покладанням квітів до меморіальної дошки на будівлі школи і могили на кладовищі, де похований Олександр.

Згадуючи події того часу, ми усвідомлюємо ціну, яка була заплачена за мир на нашій землі. Світла пам’ять героям!